Ferie zimowe

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 30 stycznia. W tym dniu dzieci miały możliwość wybawić się na zabawie karnawałowej. Następnego dnia zaplanowany był wyjazd do Promiennego Zamku. 1 lutego w naszej szkole odbył się dzień otwarty szkoły, gdzie pod czujnym okiem Akcji Katolickiej odbyła się zabawa taneczna z licznymi konkursami. Czwartek z kolei był wymarzonym dniem naszych szkolnych sportowców. Albowiem tego dnia odbywały się zajęcia sportowe. Dzień ten z kolei nie zakończył się tak szybko, ponieważ po szkolnych rozgrywkach uczniowie powrócili do domu, a wieczorem znów zawitali na nocy filmowej. Był to bardzo miły czas, spędzony w aktywny sposób. Program ferii, został tak ułożony, aby wszystkie chętne dzieci miały możliwość z niego skorzystać. Ale nie możemy zapomnieć o naszych najmłodszych przedszkolakach. Oni również mieli zaplanowane zajęcia w przedszkolu.