W karnawale to są bale!

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W poniedziałek 30 stycznia 2017r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas 0-VI. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną klaunami i balonami. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie znanych bajek i filmów.

Bogaty program zabaw i konkursów przygotowany przez p. Katarzynę Olszówkę i p. Kingę Gromniak sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Każde dziecko, które brało udział w zabawie otrzymało nagrodę, co sprawiło wiele radości. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu. W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację balu oraz przygotowanie ciekawych kostiumów dla dzieci.

Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok, ale już dziś zapraszamy wszystkich serdecznie.