Święty Jan Paweł II w pamięci mojej rodziny

W dniu 17 maja 2016r. wspominaliśmy naszego najukochańszego rodaka Jana Pawła II. W tym dniu uczniowie klas VI pod czujnym okiem naszej s.Kazimiery Laskowskiej przygotowali montaż słowno - muzyczny o Janie Pawle II. Po przedstawieniu uczniów cała szkoła zaśpiewała wspólnie pieśń uwielbianą przez Karola Wojtyłę "Barka". Po odśpiewaniu pieśni obejrzeliśmy prezentację o Janie Pawle II przygotowaną przez p. Katarzynę Olszówka przedstawiającą "Drogę Jana Pawła II do świętości". Na zakończenie całej akademii odbyło się wręczenie nagród dla dzieci, które wzięły udział w rodzinnym konkursie plastycznym pt. "Święty Jan Paweł II w pamięci mojej rodziny".

Wyniki:

I miejsce: Karol Merchut z rodzicami - oddział przedszkolny

II miejsce: Robert Zakulec z rodzicami - oddział przedszkolny

III miejsce: Nadia Kosiba z rodzicami - klasa I

Wyróżnienie otrzymali:

- Joanna i Kacper Nędza

- Wiktoria Bogacz

- Weronika Białas

- Konrad Kacer

Po rozdaniu nagród wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas gdzie spożyli papieskie kremówki.