Wigilia szkolna

Dnia 22 grudnia w naszej szkole rozpoczęliśmy uroczyste świętowanie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie, jak co roku, licznie zgromadziliśmy się, aby przy uroczyście udekorowanych stołach przypomnieć sobie historię małego Jezusa sprzed dwóch tysięcy lat. Nie zabrakło śpiewów kolęd, występów solistów, instrumentalnych grup muzycznych a także tańców w wykonaniu naszych uzdolnionych uczniów. Wszystko to zwieńczyło przeczytanie fragmentu Pisma Świętego. Po wszystkich występach głos zabrała Pani dyrektor Anna Motyka, Sołtys Kobierzyna Pan Ryszard Witek oraz wiceprezes stowarzyszenia "Małe jest Dobre". Po części oficjalnej nastąpiło tradycyjne biesiadowanie, podczas którego wśród dźwięków kolęd można było skosztować tradycyjnego świątecznego barszczu z pasztecikami, oraz pysznych ciast przygotowanych przez rodziców. Nastąpiło również wręczenie nagród za udział w naszym świątecznym konkursie na szopkę bożonarodzeniową. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, bo prace były na na prawdę wspaniałe. Dziękujemy wszystkim przybyłym, za to, że co roku możemy się spotykać w coraz liczniejszym gronie i kultywować naszą małą, szkolną tradycję rozpoczętą przed laty. Życzymy wszystkim rodzicom, uczniom, sympatykom naszej szkoły zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodzinnym, udanego sylwestra i realizacji wszystkich planów i marzeń w Nowym 2024 Roku.