Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klasy I

Dnia 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji wspomnienia Dnia Edukacji Narodowej. Świętowanie zostało rozpoczęte przez występ klasy 1, która w uroczy sposób zaprezentowała to, czego nauczyła się przez pierwsze 1.5 miesiąca swojego pobytu w szkole. Zwieńczeniem ich występów było złożone ślubowanie oraz pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Kobierzynie, którego dokonała osobiście Pani dyrektor Anna Motyka. Po oficjalnej części uroczystości głos zabrała wice prezes Stowarzyszenia Małe jest Dobre - Pani Agnieszka Zięba, która jest jednocześnie przewodniczącą Rady Rodziców i w imieniu wszystkich uczniów oraz ich rodziców złożyła życzenia wszystkim nauczycielom z okazji ich święta. Również z tejże okazji odbył się kabaret przedstawiony przez uczniów klasy 5, podczas którego do udziału zostali zaangażowani wszyscy nauczyciele. To był dzień pełen pozytywnych emocji i wzruszeń. W imieniu dyrekcji, wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły dziękujemy uczniom i ich rodzicom za współpracę, pamięć i dobre słowo.