Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 23 czerwca 2023 nastał dzień, na który czekają uczniowie od pierwszego wrześniowego dzwonka- uroczyste zakończenie roku szkolnego. Rozpoczęło się ono od przemówienia Pani dyrektor Anny Motyki, która podziękowała wszystkim za cały rok zaangażowania i wysiłków włożonych we wspólną pracę. Następnie Pani dyrektor przystąpiła do uroczystego wręczenia nagród i dyplomów, dla najlepszych uczniów w szkole, tych ze stuprocentową frekwencją oraz laureatów konkursów przedmiotowych. Na szczęście naszą małą szkołę tworzy tak wspaniała społeczność, że nikt tego dnia nie został pominięty - zarówno ci wybitnie zdolni, jak i ci którzy w swoje edukacyjne sukcesy muszą włożyć więcej czasu i pracy - każdy mógł otrzymać gratulacje i świadectwo od Pani dyrektor. Po uczniach przyszedł czas na wyrażenie słów wdzięczności rodzicom, którzy bardzo angażują się w życie szkoły. Kolejnym punktem tego uroczystego dnia było pożegnanie klasy 8. Z tej okazji były występy klas młodszych, jak i samych ósmoklasistek. Zwieńczeniem ich przeszło ośmioletniej edukacji był filmik, na którym mogły siebie zobaczyć od maleńkiego, aż do współczesności. Na zakończenie zerówkowicze odśpiewali wakacyjną piosenkę - była to kropka nad i rozpoczynająca tegoroczne wakacje. Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji oraz radosnego powrotu w szkolne mury we wrześniu.