Dzień Dziecka

1 czerwca, to święto, które wywołuje u każdego ciepłe skojarzenia - Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji cały dzień w naszej szkole przebiegł pod pod hasłem świętowania i dobrej zabawy. Jednak świętowanie należało zacząć spotkaniem z Panią pedagog, która uświadomiła wszystkich uczniów o Prawach i Obowiązkach Dziecka. Następnie odbyły się zawody sportowe, czyli to,co dzieci lubią najbardziej. Ukoronowaniem wszystkich wysiłków i nagrodą dla strudzonych uczniów były pyszne lody, które otrzymał każdy uczeń. Przy tak fantastycznym, świątecznym i pogodnym dniu nie mogło zabraknąć czegoś dla ochłody. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy - klasy 1-3 oraz 4-8. W takich grupach odbywała się bitwa na balony z wodą. Śmiechom i zabawie nie było końca. Uhonorowaniem tego świątecznego dnia były odwiedziny Pana Wójta Arkadiusza Mikuły, który wraz ze swoim kompanem- Liskiem przybył, aby wręczyć słodki poczęstunek wszystkim grzecznym dzieciom.