20 Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

6 czerwca 2023 r. odbył się 20 Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy organizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Brniu.
Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu był cytat „Trzeba życie uczynić marzeniem”. W zmaganiach wzięło udział 11 zespołów reprezentujących 10 szkół z Gminy Lisia Góra. Łącznie uczestniczyło 33 uczniów. Również uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie. Byli to przedstawiciele II klasy: Gabriela Borowiec, Tomasz Cetnar i Lena Kwaśniak.
Uczestnicy przed przystąpieniem do zmagań konkursowych poświęcili wiele pracowitych godzin na przygotowania. Czytali, omawiali, rozwiązywali zadania związane z literaturą konkursową.
Efekt pracy naszej reprezentacji okazał się imponujący.

W konkurencji indywidualnej zajęli:
  • Gabriela Borowiec – I miejsce
  • Tomasz Cetnar – IV miejsce
  • Lena Kwaśniak – VIII miejsce
W konkurencji zespołowej zajęli IV miejsce.

Naszym zwyciężcom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! Szczególne podziękowania kierujemy również       w stronę Pani Edyty Kiełbasy za sumienną, ciężką i owocną pracę oraz poświęcony czas na przygotowanie dzieci do tego konkursu!!
Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych w dalszej edukacji.
„Wykonuj swoją pracę z całego serca, a odniesiesz sukces.”