Dzień z Magdą Gessler

Dnia 16.05 w naszej szkole odbył się dzień pod hasłem „Dzień z Magdą Gessler”.
Tego dnia do naszej placówki przybyła znana restauratorka, aby zasiąść w jednoosobowym jury i oceniać stylizacje naszych uczniów inspirowane jej skromną osobą. Spośród całej społeczności szkolnej znalazło się 11 śmiałków, którzy chcieli wziąć udział w zabawie. Swoje mozolnie przygotowane charakteryzacje prezentowali poruszając się niczym po wybiegu w rytm muzyki. Pani Magda stanowczo stwierdziła, że najbardziej wierną kopię jej osoby stworzyła Izabella Danik z oddziału przedszkolnego i własnoręcznie wręczyła naszej uczennicy dyplom i małą nagrodę. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za zapewnienie zgromadzonym dobrej zabawy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych zabawach organizowanych przez samorząd szkolny, które już niebawem.