Rozstrzygnięcie konkursu EKO.

Neil Armstrong gdy wylądował na księżycu powiedział : „To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”. Również przedstawiciele naszej społeczności szkolnej uczynili dzisiaj kolejny krok w promowaniu ekologicznej idei recyklingu i rozwoju swojej twórczości artystycznej. Tomasz Cetnar, Julia Chrabąszcz, Julia Szara, Liliana Kiełbasa i Julia Bieniek uczestniczyli w gali finałowej konkursu ekologicznego w MCDN w Tarnowie. Możemy pochwalić się efektami ich pracy artystycznej: Julia Chrabąszcz zajęła II miejsce w starszej grupie wiekowej, Tomasz Cetnar otrzymał wyróżnienie w młodszej grupie wiekowej. Pozostałe dziewczynki w piękny sposób prezentowały samodzielnie wykonany strój Eko Kopciuszka, który był bardzo chętnie fotografowany przez innych uczestników i obsypywany słowami uznania za wkład pracy, pomysł i wykonanie. Bardzo dziękujemy opiekunowi konkursu pani Edycie Kiełbasie oraz przedstawicielom za godne reprezentowanie szkoły i życzymy dalszych sukcesów .