Nieziemskie wyzwanie!

Nasza szkoła w tym roku przystąpiła do wyzwania organizowanego przez Nieziemskie Szkoły Specjalne w Tarnowie, którego tytuł brzmiał #21_NieziemskieWyzwanie. Jego celem było zwiększanie świadomości wśród uczniów na temat Zespołu Downa, likwidowanie barier i uprzedzeń w stosunku do ludzi zmagającymi się z różnymi niepełnosprawnościami oraz okazanie solidarności osobom z Zespołem Downa i im rodzinom. Wyzwanie składało się z 21 zadań związanych z tym, że 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Nasi uczniowie z chęcią i ciekawością przystępowali do publikowanych zadań i z uśmiechem je wykonywali. To było owocne 21 dni, przepełnione chęcią zwiększenia wiedzy i świadomości na temat Zespołu Downa.