Zajęcia otwarte w przedszkolu.

Dnia 22 marca odbyły się po raz pierwszy od nastania czasu pandemii zajęcia otwarte. Frekwencja, jak zwykle była imponująca. Rodzice chętnie przybyli do szkoły, aby móc wraz ze swoimi pociechami spędzić trochę czasu poza domem, dobrze się bawić, a przy tym integrować w jednym czasie i miejscu z mieszkańcami wsi. W tym roku czekały na nich dwie prace o tematyce wielkanocnej. Pierwszą z nich było wielkanocne jajo, ozdabiane piórkami, koralikami, usadzone w gnieździe z gałązek wierzbowych.
Druga praca była bardziej wymagająca. Przed rodzicami bowiem było wykonanie wraz ze swoimi pociechami baranów wielkanocnych, przy użyciu papieru, sizalu, kleju na gorąco.
Rozmowom i śmiechom nie było końca, nie były bowiem to łatwe prace, a ile głów, tyle pomysłów na ich wykonanie.
Dziękujemy Paniom Katarzynie Chmurze oraz Gabrieli Szywale za organizację i przeprowadzenie tych wspaniałych zajęć. Jesteśmy wdzięczni wszystkim za tak liczny udział w zajęciach i zapraszamy za rok.