Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Ze względu na stan epidemii i wynikające z tego faktu zasady bezpieczeństwa i higieny prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi zakończenia roku szkolnego i odbioru świadectw.

Zważywszy na konieczność stosowania rygoru sanitarnego, by zapewnić bezpieczeństwo rodzicom, uczniom oraz pracownikom szkoły, prosimy o dostosowanie się do poniższych zasad. Zwracamy uwagę również na to, że w sytuacji wzrostu zakażeń Covid-19, a tym samym zwiększenia niebezpieczeństwa zarażenia, zasady odbioru świadectw mogą ulec zmianie.

1. Do szkoły może przyjść wyłącznie osoba zdrowa (uczeń, rodzic, nauczyciel, inny pracownik szkoły, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną).

2. Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno - lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką).

3. Odpowiedzialność za zachowanie środków bezpieczeństwa dzieci klas młodszych w szkole i na terenie wokół szkoły ponoszą rodzice.

4. Uczniowie odbierają świadectwa w wyznaczonym mejscu i o wyznaczonej porze, starając się zachować odstęp 1,5 metra od siebie.

Uczniowie naszej szkoły będą mogli odebrać świadectwa według ustalonego harmonogramu.

24.06.2020r.

10:00 – grupa przedszkolna pani Katarzyny Chmury

11:30 – grupa przedszkolna pani Iwony Jarmuły

25.06.2020r.

9:00 – Klasa 1

10:00 – Klasa 2

11:00 – Klasa 3

26.06.2020r.

Po Kościele (ok. 9:30) – Klasy 4-8

Po odebraniu świadectw uczniowie niezwłoczne opuszczają teren szkoły, zabrania się gromadzenia                w grupach i pozostawania w szkole lub na terenie wokół szkoły

Prosimy o wyrozumiałość i zastosowanie się do powyższych wskazówek. W ten sposób pragniemy zapewnić uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły bezpieczeństwo w tym trudnym czasie.

Życzymy również, by czas wakacji był chwilą wypoczynku i naładowania akumulatorów. Pragniemy podziękować           Wam – drodzy Rodzice - za wsparcie nas w tym trudnym procesie kształcenia podczas nauki zdalnej. Wam – drodzy Uczniowie życzymy dobrego i bezpiecznego czasu wakacyjnego. Pamiętajcie, ze jesteście młodymi ludźmi, odpowiedzialnymi za siebie i swoich bliskich. Ufamy, że we wrześniu spotkamy się w szkolnych murach!