Konsultacje dla uczniów klasy 8

Zasady organizacji konsultacji dla uczniów:

1. Z  zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać wyłącznie zdrowe osoby, bez objawów choroby zakaźnej, z zachowaniem reżimu sanitarnego określonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Główny Inspektorat Sanitarny  oraz Ministerstwo Zdrowia.
  2. Na konsultacje nie może przyjść osoba, jeśli w jej domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji.
  3. Harmonogram konsultacji na kolejne tygodnie zamieszczany będzie na stronie internetowej szkoły.
  4. Konsultacje odbywać się będą na wniosek rodzica (zgoda rodzica poprzez e-dziennik).
  5. Uczeń chcący uczestniczyć w konsultacjach musi dostarczyć oświadczenie oraz deklarację podpisane przez rodzica (do pobrania na stronie szkoły).
  6. Na konsultacje należy zabrać ze sobą własny zestaw przyborów, podręczników. W szkole nie można pożyczać ich od innych uczniów.
  7. W drodze do i ze szkoły należy korzystać z osłony na usta i nos oraz zachować dystans społeczny.
  8. W szkole należy przestrzegać procedur bezpieczeństwa (do pobrania na stronie szkoły).