Festyn Rodzinny

Co to był za dzień! 25 maja miał miejsce w naszej szkole Festyn Rodzinny, którego zarówno dzieci jak i dorośli nie mogli się doczekać.

Słoneczko uśmiechało się do nas od rana, więc po części artystycznej i Teleturnieju Rodzinnym można było wspaniale spędzić czas na zewnątrz. Dmuchana zjeżdżalnia, konkurencje sportowe i malowanie twarzy sprawiły, że z buź małych i dużych dzieci nie schodził uśmiech. Dorośli chętniej spędzali czas na rozmowach, integrując się przy grillowanej kiełbasce. Cieszymy się, że zaproszeni goście dopisali, i że szkoła mogła liczyć na pomoc wielu firm z Kobierzyna i okolic, osób prywatnych, stowarzyszenia „Małe jest dobre”, a przede wszystkim, rodziców. Serdecznie dziękujemy i liczymy na współpracę w przyszłym roku!