Dzień Seniora

Zapraszamy do oglądnięcia filmiku z Dnia Seniora

W piątek 22 stycznia, wraz z całą Polską świętowaliśmy Dzień Dziadka, a dzień wcześniej 21 stycznia Dzień Babci. I nasi uczniowie nie zapomnieli o święcie, tych którzy zawsze będą ciepło wspominani. Po wielu dniach przygotowań i wręczeniu Babciom i Dziadkom zaproszeń przyszedł czas na świętowanie Dnia Seniora.

W przedstawieniach brali udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Począwszy od przedstawień jasełkowych prezentowanych przez klasy starsze, poprzez przedstawienie klasy drugiej, a skończywszy na wystąpieniu jasełkowym w wykonaniu przedszkolaków, którego zwieńczeniem były życzenia dla Babć i Dziadków, przeplatane piosenkami.

W dowodzie swojej wdzięczność za miłość i trud wychowania każde dziecko wręczyło swoim Babciom i Dziadziom symboliczne prezenty. Nie zabrakło wzruszeń, ale także i tych chwil, w których na wszystkich twarzach gościł uśmiech.

Filmik z Dnia Seniora