Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016

Klasy: I, II oraz IV otrzymują bezpłatne podręczniki ze szkoły.

Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016:

Klasy: I, II oraz IV otrzymują bezpłatne podręczniki ze szkoły.

Klasa 3:

1. K. Grodzka, E. Wierzchowska, B. Sokołowska, „Gra w kolory. Świat ucznia”, podręcznik z ćwiczeniami dla klasy 3, cz. 1-2, podręcznik z ćwiczeniami do matematyki, cz. 1-4, śpiewnik, wyprawka.
  2. J. Dooley, Evans, „Smileys 3”, EGIS Express Publishing.
  3. „Jam jest Chleb życia”, red. B. Klaus, wydawnictwo Biblos.

Klasa 5:

1. M. Dobrowolska, M. Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki, „Matematyka 5”, podręcznik dla klasy 5 szkoły podstawowej, zeszyt ćwiczeń, cz. 1, wydawnictwo GWO.
  2. A. Wojciechowska, A. Marcinkiewicz, „Słowa na start! Podręcznik do kształcenia językowego dla klasy V szkoły podstawowej” cz. 1-2, M. Derlukiewicz, „Słowa na start! Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy V szkoły podstawowej”, wydawnictwo Nowa Era Spółka z o.o.
  3. J. Ślosarczyk, R. Kozik, F. Szlajfer, „Tajemnice przyrody”, podręcznik dla klasy 5 szkoły podstawowej, wydawnictwo Nowa Era Spółka z o.o.
  4. R. Lolo, A. Pieńkowska, R. Towalski, „Historia wokół nas”, podręcznik dla klasy 5 szkoły podstawowej, WSiP Sp. z o.o.
  5. G. Koba, „Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej”, podręcznik dla klas IV-VI, wydawnictwo Migra Sp. z o.o.
  6. V. Evans, J. Dooley, „Starland 2”, EGIS Express Publishing.
  7. Ks. W. Janiga, „Wierzę w Boga”, podręcznik do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej, wydawnictwo Gaudium, Lublin.

Klasa 6:

1. M. Dobrowolska, M. Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki, „Matematyka 6”, podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej, zeszyt ćwiczeń, cz. 1, wydawnictwo GWO.
  2. A. Wojciechowska, A. Marcinkiewicz, „Słowa na start! Podręcznik do kształcenia językowego dla klasy VI szkoły podstawowej” cz. 1-2, M. Derlukiewicz, „Słowa na start! Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy VI szkoły podstawowej” wydawnictwo Nowa Era Spółka z o.o.
  3. J. Stawarz, F. Szlajfer, H. Kowalczyk, „Tajemnice przyrody”, podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej, wydawnictwo Nowa Era Spółka z o.o.
  4. R. Lolo, A. Pieńkowska, R. Towalski, „Historia wokół nas. Historia i społeczeństwo”, podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej, WSiP Sp. z o.o.
  6. V. Evans, E. Gray, „Welcome 3”, EGIS Express Publishing.
  7. Ks. W. Janiga, „Wierzę w Kościół”, podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej, wydawnictwo Gaudium.