Ostatni dzwonek

Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów kl. VI

W dniu 26 czerwca 2015 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015. W apelu uczestniczyli rodzice, Grono Pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły.

Dyrektor szkoły Pani Krystyna Bajorek pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych, życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

Uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem wręczone zostały dyplomy oraz nagrody książkowe. W trakcie apelu podsumowano również wyniki konkursów i zawodów szkolnych oraz wyróżniono uczniów za zaangażowanie na rzecz środowiska lokalnego. W tym dniu pożegnaliśmy absolwentów klasy VI nagradzając ich  orderami. Podczas pożegnania absolwentów nastąpiło również  przekazanie Pocztu Flagowego.

Ostatni dzień roku szkolnego przywitał nas promiennym słońcem. Po krótkiej ceremonii na sali gimnastycznej uczniowie spotkali się z wychowawcami aby odebrać upragnione świadectwa. Zdarzały się łzy wzruszenia, dominowała jednakże radość z odmienianego przez wszystkie przypadki magicznego słowa „wakacje".

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!