Zajęcia fryzjerskie w przedszkolu

We wtorek 09.06.2015r. nasze przedszkole odwiedziła pani, która z zawodu jest fryzjerką-stylistką. Poprowadziła dla dzieci zajęcia pt. „Ciekawy zawód – fryzjer”.  Wraz z panią Katarzyną Chmura opiekunką przedszkola pokazała dzieciom jakich sprzętów używa w swojej codziennej pracy, maluchy mogły wszystkiego dotknąć, zapytać i spróbować użyć. W ramach zajęć nasz gość pokazał jak obsługuję się sprzęt, który zaprezentowała. Wybraliśmy również bardzo dzielną modelkę – panią Katarzynę Olszówkę i dziewczynkę z przedszkola - Asię, na których pani fryzjerka zaprezentowała jak wygląda strzyżenie damskie. Dzisiejsze spotkanie wywołało duży entuzjazm zarówno u dziewczynek, jak i u chłopców.  Mamy więc nadzieję, że na kolejną wizytę u fryzjera nikogo nie trzeba będzie namawiać.