GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

"NIE WYPALAJ SUCHYCH TRAW"

"KIEDY DZWONIĘ PO STRAŻ POŻARNĄ"

Ideą konkursu jest szeroka profilaktyka i edukacja uczniów w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Ma on przypominać, a zarazem pokazywać konsekwencje jakie niesie z sobą wypalanie traw oraz uczyć w jakich sytuacjach można zwracać się o pomoc do straży pożarnej. Podsumowanie konkursu odbyło się 24 kwietnia 2015r. w GOKu – Śmigno . Organizatorem konkursu jest Zarząd Gminny OSP RP Lisia Góra na czele z pomysłodawcą konkursu Komendantem ZG ZOSP RP Marianem Jasnoszem i Prezesem Józefem Ogorzelcem.

W kategorii klas V - II miejsce zajął Szymon Nytko,  a w kategorii klas VI – Tomasz Pacura również stanął na II miejscu podium.

Gratulujemy im osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w następnych latach.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali wszyscy uczestnicy nagrody - słodycze.

Podziękowania za udział w konkursie uczniom, nauczycielom oraz inicjatorom za jego zorganizowanie w imieniu Wójta Gminy Arkadiusza Mikuły przekazał pan Ryszard Witek, Sołtys i Radny Kobierzyna.  Całością od strony organizacyjnej koordynował Komendant ZGOSP RP Marian Jsnosz. Rolę gospodarza i wspierającego strażaków pełnił GOK.