Dzień seniora

Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto w naszej szkole.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości - Babć i Dziadków, przez Panią Dyrektor Krystynę Bajorek. Powitanymi gośćmi byli także: Ksiądz Prałat Eugeniusz Olech, ks Proboszcz  Czesław Górka, siostry tutejszej parafii,  radny wsi Ryszard Witek oraz członkowie zarządu Stowarzyszenia MJD.

Część artystyczną rozpoczęły dzieci z przedszkola, które pod czujnym okiem swoich pań wychowawczyń zaprezentowały piosenki poświęcone ukochanym Babciom i Dziadkom. Recytowały piękne wiersze i życzenia, a także grały na instrumentach.

Następnie zaprezentowały się dzieci z klas I-III, prezentując przygotowane dla swoich Babć i Dziadków wzruszające wierszyki oraz scenki z życia codziennego. Kolejnym punktem spotkania były wyjątkowe "Jasełka Bożonarodzeniowe", przygotowane przez uczniów całej szkoły, pod kierunkiem pani Anny Goławskiej.
Po części artystycznej nasi goście otrzymali upominki od swoich wnuków.
Niejednemu dziadziowi i niejednej babci łza zakręciła się w oku. Miło było sprawić radość i podarować uśmiech komuś, kto jest tak ważny w życiu każdego dziecka.
Takie rodzinne spotkania kultywowane w naszej szkole, łączą pokolenia i pokazują jakie wartości w życiu człowieka są naprawdę ważne.

Ponadto odsyłamy do zdjeć umieszczonych na portalu Gminy Lisia Góra