Czwartek, 2018-07-19

Imieniny: Alfreny, Rufina

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Przedszkolaki na warsztatach plastycznych.

Dnia 22 marca wybraliśmy się na warsztaty do Brnia koło Olesna. W tamtejszym domu kultury zostaliśmy miło przyjęci i oprowadzeni po dworku, w którym mieści się owy dom kultury. Warsztaty opiewały w tematykę zbliżających się Świąt Wielkanocnych, a nasze przedszkolaki własnoręcznie wykonywały kolorowe pisanki. Następnie zostaliśmy oprowadzeni po przepiękniej okolicy. Mogliśmy zobaczyć wystawę pięknych zalipiańskich prac, przepiękny duży park oraz jezioro, które na co dzień zamieszkują bobry. Nie obeszło się również bez skorzystania z ostatniego tchnienia przepięknej zimowej pogody. Zrobiliśmy użytek z ostatka śniegu i rzucaliśmy się nim do woli oraz robiliśmy z niego bałwany. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do naszej szkoły.