Dzień Kobiet

8 marca to święto wszystkich kobiet. W Szkole Podstawowej w Kobierzynie również w bardzo piękny sposób zaakcentowano ten dzień.
Od rana chłopcy z każdej klasy wręczali dziewczynkom symboliczne różyczki. Nie zapomniano również o nauczycielach, którym reprezentanci klas składali serdeczne życzenia.
Ogromne podziękowania należą się Samorządowi Uczniowskiemu wraz z opiekunami p. Gabrieli Szywale oraz p. Katarzynie Tracz za zorganizowanie spotkania na sali gimnastycznej. Wszystkie kobiety małe i duże zostały zaproszone do wzięcia udziału w „ Szkolnym Pokazie Mody”. Najodważniejsze okazały się jednak dziewczynki z Oddziału przedszkolnego oraz z klas 1-3. Bardzo pięknie zaprezentowały się w swoich oryginalnych
i kreatywnych strojach. Dodatkowo każda dziewczynka otrzymała „certyfikat pięknej kobiety” oraz śliczną różę wraz z życzeniami.
To był z pewnością kolejny piękny dzień, który długo pozostanie w naszej pamięci.