Odznaka - Pomocna dłoń

Oddział przedszkolny w Kobierzynie bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Wyzwania Teodora” IV edycja. Udział w programie to sposób na przekazanie dzieciom, czasem prostych, ale bardzo ważnych umiejętności i wartości, a wszystko za sprawą z pozoru zwykłego bociana. Teodor chce, aby przedszkolaki zdobyły siedem sprawności, które uważa za najbardziej przydatne, dlatego wyznaczy siedem zadań do wykonania.

Przedszkolaki zdobyły pierwszą odznakę Sprawność pomocnej dłoni. Wybrały się do zaprzyjaźnionej Pani Agnieszki wyciągając do niej pomocną dłoń w kopaniu warzyw. Dzieciaki poznały zdrowe witaminki w warzywach, dowiedziały się dlaczego tak ważne jest ich spożywanie, kształcąc przy tym chęć niesienia pomocy innym. Dzień był pełen nauki, pracy, ale również super zabawy.