Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie pierwszoklasistów.

Dnia 14 października przeżywaliśmy w naszej szkole uroczyste święto Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy 1 przeżyli jedną z najważniejszych chwil w historii swojego uczestnictwa w życiu szkoły – pasowanie na ucznia.

Po oficjalnej części akademii, w której skład wchodziły: występ klasy 1 i uroczyste ślubowanie, miało miejsce pasowanie każdego ucznia z osobna z rąk Pani Dyrektor Anny Motyki. Po tej podniosłej, pełnej wzruszeń części nastąpił czas na występ klas starszych skierowany do wszystkich pracowników szkoły: dyrekcji, nauczycieli, pracowników obsługi. Przybliżyli nam odrobinę historii powstania Dnia Edukacji Narodowej, złożyli piękne, wzruszające życzenia okraszone aranżacjami muzycznymi.

Na samym końcu, spinające wszystkie tego dnia wydarzenia były życzenia dla całej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi od Rady Rodziców i od Pani Dyrektor.