Spotkanie Wigilijne 2013

W piątkowe popołudnie w Szkole Podstawowej w Kobierzynie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe społeczności szkolnej z rodzicami, przedstawicielami władz samorządowych

oraz Stowarzyszeniem "Małej Jest Dobre”. Jego niezwykle odświętny charakter i atmosfera potęgowana ciekawym, barwnym i bogatym treściowo programem spowodowały, że wieczór ten na długo pozostanie w  pamięci wszystkich uczniów, a także gości, którym dane było w nim uczestniczyć.

Jasełka odegrały dzieci z całej szkoły wraz z nauczycielami, a także najmłodsi – przedszkolaki zaprezentowały góralski taniec. Jasełka wypełniały kolędy i pastorałki, które pięknie zaśpiewali uczniowie, zarówno rodzice jak i zaproszeni goście w tym m.in. Wójt Gminy Stanisław Wolak, Radny Kobierzyna Ryszard Witek, Prezes Stowarzyszenia "Małe Jest Dobre" Anna Motyka, zaprzyjaźnieni ze szkołą Druhowie z Jednostki OSP, a także sponsorzy. Rolę gospodarza pełniła Dyrektor placówki Krystyna Bajorek.

Po występie uczniowie wraz z rodzicami i gośćmi łamali się opłatkiem, a następnie usiedli do wigilijnego stołu.

Relacja z uroczystości na portalu Gminy Lisia Góra