Promienny Zamek

PRZEDSZKOLE Z PIERWSZĄ KLASĄ NA WYCIECZCE, CZYLI PROMIENNY ZAMEK OD WEWNĄTRZ…

Dnia 29 października 2015 roku oddział przedszkolny wraz z uczennicami klasy pierwszej wyruszył na wycieczkę do Tarnowa. Celem podróży był Promienny Zamek, czyli raj dla dzieci, pełen atrakcji, dający możliwość ujawnienia swojej ekspresji i uwolnienia dziecięcych endorfin.

Oferta Zamku jest bardzo bogata, oferuje on bowiem dzieciom trzypoziomowy labirynt wypełniony przeszkodami, zjeżdżalniami, basenami z kulkami, basztami z wyrzutniami piłeczek oraz dmuchaną zjeżdżalnie – najbardziej lubianą przez dzieci. Oprócz tego stworzone są trzy komnaty, w których młodzi szlachcice i szlachcianki mogą się posilić, napoić i zregenerować siły do dalszej aktywności.

Radość dzieci najlepiej oddadzą załączone zdjęcia z szerokimi uśmiechami na małych twarzyczkach oraz błyszczące, szeroko otwarte oczy.