Miłości nadszedł czas.

Kontynuując szkolną tradycję, także w tym roku odbyły się Jasełka. Co roku jest to czas niesamowitej integracji całej społeczności szkolnej, rodziców, ale także wsi. W tym roku nie zabrakło również przedstawicieli Gminy Lisia Góra na czele z wójtem Arkadiuszem Mikułą i sołtysem Ryszardem Witkiem, a także naszych druhów strażaków. Wzorem lat ubiegłych cała uroczystość przedświąteczna miała miejsce na sali gimnastycznej przy ciepłym blasku świec. Przed przybyłymi w tym roku do szkoły swoje talenty w występie jasełkowym zaprezentowali uczniowie klas starszych. Przy dźwiękach pięknych kolęd przypomniane zostały najważniejsze wigilijne tradycje. W tej krótkiej historii o narodzeniu Jezusa nie zabrakło aniołów zwiastujących wielką radość, górali wraz z ich wspaniałą gwarą, króli przybyłych do żłóbeczka, a także dzieci z wielu stron świata. Po zaprezentowaniu części artystycznej nastąpiło połamanie się opłatkiem, rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego – na najpiękniejszego aniołka, a na końcu uroczysty poczęstunek. Wszyscy napełnieni duchem świąt powrócili do swoich domów, aby tam móc rozsiewać dalej miłość, życzliwość i radość oraz w gronie rodzinnym przeżywać nadchodzący świąteczny czas.