Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 roku uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 9.00 uroczysta Msza Święta w Kościele w Łukowej. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 10.00 na sali rozpoczął się Apel.

Na inauguracji nowego roku szkolnego 2015/2016 oprócz uczniów klas 0-VI, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice, dziadkowie, prawni opiekunowie oraz przedszkolaki.

Uroczystość rozpoczęłto od wprowadzenia pocztu flagowego i odśpiewaniu hymnu państwowego.  Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły - Krystyna Bajorek, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych czyli oddziałów „0” , przedszkolaków i klas I oraz ich rodziców.

Pani Dyrektor poinformowała wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.