Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Tarnów

ELIMINACJE POWIATOWE

W dniu 1 kwietnia 2016r. o godz. 10:00 w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego  Turnieju Wiedzy Pożarniczej powiatu tarnowskiego. W turnieju udział wzięło 69 uczestników podzielonych na trzy grupy wiekowe:

I   - reprezentanci szkół podstawowych: 24 uczestników,

II  - reprezentanci szkół gimnazjalnych:  26 uczestników,

III - reprezentanci szkół ponad gimnazjalnych: 19 uczestników.

Konkurs przeprowadziło jury w składzie:

1. Druh Andrzej Witek - Przewodniczący
  2. Kpt. Maciej Kwaśny - Sekretarz
  3. Druhna  Ewelina Stefańska  - Członek

Gminę Lisia Góra reprezentował uczeń naszej szkoły Szymon Nytko. W wyniku rozgrywek Szymon zdobył 21pkt  zajmując tym samym 5 miejsce. Do rundy finałowej zabrakło mu zaledwie 1pkt, aby mógł zawalczyć o 1 miejsce. Gratulujemy mu osiągnięcia tak dużej ilości punktów i zajęcie wysokiego miejsca.

W czasie oczekiwania na ogłoszenie wyników uczestnicy konkursu mieli możliwość zwiedzenia straży i oglądnięcia sprzętu strażackiego i pojazdów.