A Słowo Ciałem się stało...

Jak co roku o tej porze, zbliżają się święta. Z tej okazji przedszkolaki i uczniowie naszej Szkoły postanowili zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wszystkich wprowadzić w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Wyjątkowo w tym roku z powodu pandemii i obostrzeń jasełka szkolne odbyły się bez udziału rodziców i gości. Dla naszych najbliższych oraz sympatyków naszej szkoły przedstawienie zostało nagrane.

Przygotowania do jasełek trwały wiele dni pod okiem naszych pań. Najmłodsze dzieci naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem wcielały się w postacie związane z narodzeniem Pana Jezusa. Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów lecz wzmagają serdeczne relacje między nimi.

Występ poprzedziło nagranie Pani Dyrektor Krystyny Bajorek, która złożyła wszystkim życzenia świąteczne tak bardzo potrzebne w tym trudnym dla nas czasie.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim artystom oraz całemu gronu Pedagogicznemu za wsparcie , pomoc przy realizacji całego przedstawienia. Mimo ciężkich czasów należy wierzyć, że narodziny Jezusa przyniosą nam nowe, lepsze jutro.

Wszystkim życzymy Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy

Szkoły Podstawowej w Kobierzynie