Magiczny zaprzęg św. Mikołaja

W dniu 4 grudnia przez wieś Kobierzyn przemierzał Święty Mikołaj. Staruszek, jako biskup z workiem prezentów odwiedzał i obdarowywał prezentami wszystkie dzieci.

Mikołaj najpierw zawitał do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kobierzynie. Podczas spotkania dzieci zaśpiewały piosenki. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci słodkimi upominkami. Po spotkaniu z przedszkolakami  Staruszek ruszył w drogę do dzieci, które ze względu na stan epidemiologiczny  uczą się w domach.

Mikołaj poruszał się drewnianym, stylowym wozem zaprzężonym w dwa piękne konie. Sprawił, że ten dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu.

Spotkanie z Mikołajem zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci, które z pewnością już dziś nie mogą doczekać się kolejnego.