Ośrodek Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej

Informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnego (finansowanego z NFZ) wsparcia Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży. Działania ośrodka skupiają się na specjalistycznym wsparciu dzieci i młodzieży, w sytuacjach niewymagających interwencji lekarza psychiatry  i farmakoterapii.

Zakres świadczonej przez nas pomocy skupiony jest na:

• poradach psychologicznych diagnostyczna,
  • poradach psychologicznych,
  • sesjach psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, wsparcie psychospołeczne
  • wizytach i poradach domowych lub środowych, miejscowych lub zamiejscowych

Co jest szczególnie istotne - do udzielenia pomocy nie jest wymagane skierowanie,
a usługa jest całkowicie bezpłatna, finansowana ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Pracownicy Poradni Psychologicznej to psycholodzy, psychoterapeuci, terapeuci środowiskowi oraz pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Ośrodek zlokalizowany jest w Gminnym Centrum Usług Medycznych w Lisiej Górze, ul. Henryka Sucharskiego 3a. Pracujemy stacjonarnie w ośrodku jak i w środowisku szkolnym. Rejestracji do ośrodka można dokonać pod numerem telefonu: 690 975 975.

Więcej informacji na nasz temat można znaleźć na stronie: www.biovitamed.pl